ElixirMt2
Forumumuzda Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz..Bu Forum Tasarımı DaY Ve Lykos Tarafında Yapılmıştır.İyi Forumlar...

Forum İçi Ceza Sistemi

Aşağa gitmek

Forum İçi Ceza Sistemi

Mesaj tarafından [SMOD]DaY Bir Çarş. Ağus. 24, 2011 9:37 am

Forum Ceza Sistemi

Küfür: Küfür eden kişinin forum hesabı süresiz kapatılır. Oyun hesaplarına da ceza uygulanır.

Hakaret: Hakaretin dozajına göre 3 günden kapatılmaya kadar forumdan uzaklaştırma cezası verilebilir. (Yöneticilere yönelik hakaret durumunda ise forumdan direk uzaklaştırma cezası uygulanır)

Oyun İçi Cezaları ile ilgili Forumda Başlık Açma: Forumda açılan konular ilk seferinde silinir ve uyarı cezası verilir. Tekrarında ise 15 gün uzaklaştırma cezası, aynı durumun sürekliliğinde ise forumdan tamamen uzaklaştırılma cezası verilir.

Kilitlenen Başlığı Başka Yere Açma: İlk seferinde uyarı cezası verilir, ikinci seferinde 15 gün uzaklaştırma, üçüncü seferinde ise süresiz uzaklaştırma cezası alır.

Flood Yapma: İlk seferinde uyarı, ikinci seferinde 1 günlük uzaklaştırma cezası alınır, üçüncü defa tekrarında ise 1 hafta ceza alır. Hala aynı hatayı devam ettirirse süresiz uzaklaştırma alır.

Forumda Birden Fazla Hesap Açma: Esas hesabı bir hafta uzaklaştırma alır, açılan diğer hesapları kapatılır. Eğer cezalı bir forum hesabı için yeniden forumda hesap açarsanız oyun hesabı da 5 gün süreyle kapatılır tekrarında oyun ve forum hesapları tümden kapatılır.

Yasal olmayan içerik paylaşımı: Bu tür paylaşımda bulunan kullanıcıların forum hesapları süresiz kapatılır.

Siyasi Propaganda ve Bölücü Faaliyetler: Bu tür girişimlerde bulunan kullanıcıların hem forum hem de oyun hesapları süresiz kapatılır.

Özel hayatın ve haberleşmenin gizliliğini ihlal eden yazılar: İlk seferinde mesajları silinir ya da sansürlenir ve kullanıcıya uyarı cezası verilir. Tekrarında ise 15 gün uzaklaştırma cezası, aynı durumun sürekliliğinde ise forumdan tamamen uzaklaştırılma cezası verilir.

Uygunsuz Nick Kullanımı: Siyasi veya uygunsuz nick alındığı takdirde kullanıcıdan 24 saat içinde yeni bir nick belirlemesi istenir. Süre dolduğunda herhangi bir cevap gelmemesi veya reddedilmesi durumunda kullanıcı forumdan süresiz uzaklaştırılır.


Forum Kurallarına Uymak zorunluluğu Vardır.

Metin2 oyununu oynayan tüm kullanıcılar bu kuralları okuyup kabul etmiş sayılırlar.

Forumda oluşabilecek her durumda yöneticilerin kuralları yorumlama yetkisi vardır.

@@@@@@@@@@>>>>>>>>> KULLANICI İMZASI <<<<<<<<<<<@@@@@@@@


avatar
[SMOD]DaY
Moderatör
Moderatör

Mesaj Sayısı : 4
Rep Puanı : 1000033
Değerlendir : 0
Kayıt tarihi : 12/07/11
Yaş : 28
Nerden : İzmir
İş/Hobiler : Brazzers De Kamereman

Kullanıcı profilini gör http://elixir-mt2.hareketforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz